Liposukce moderními přístroji

Liposukce moderními přístroji je značně šetrná k okolní tkáni. Bezbolestná liposukce za využití velmi tenkých kanyl, Vám nezpůsobí žádné markantní jizvy, které byste musela následně pečlivě schovávat pod oblečením. Ne vždy tak musí platit „něco za něco“.

Tumescentní liposukce – ve spojení se zkušeným operatérem a moderními přístroji

Tumescentní liposukce, neboli ambulantní tumescentní liposukce se může pochlubit minimální mírou invazního zásahu do organismu. Sama o sobě však tumescentní liposukce není ani bezbolestnou, ale ani účinnou, pokud není liposukce prováděna zkušeným a znalým operátorem, který využívá již zmíněné moderní přístroje. Spojením odborných znalostí, mnohaleté praxe a použití moderních přístrojů, je možné označovat tumescentní liposukci za bezbolestnou metodu liposukce s viditelnými i trvalými výsledky.

Tumescentní liposukce – vyžaduje pár speciálních nástrojů, injekční aplikaci a vibrační přístroj

Pomineme-li znalost, zručnost a profesionální přístup operatéra, pak tumescentní liposukce v podobě ambulantní liposukce, vyžaduje „jen“ pár speciálních nástrojů, dále injekční aplikaci tumescenčního roztoku a vibrační přístroj na odsátí tuku. Díky moderním přístrojům se liposukce, délka zákroku, pohybuje jen kolem dvou, tří hodin. Také následná rekonvalescence, co do délky je příznivá. Rekonvalescence tumescentní liposukce trvá cca tři dny. Počítejte však, že tumescentní liposukce bude z Vaší strany vyžadovat i trochu té trpělivosti stran otoků, které vymizí do cca dvou měsíců. Tumescentní liposukce – výsledný efekt však stojí za to „čekání“.

Tumescentní liposukce – nejméně riziková metoda liposukce

Tumescentní liposukce moderními přístroji, na rozdíl od liposukce laserové, či ultrazvukové, nemusí řešit případné riziko vzniku popálenin kůže, podkoží. Hledáte-li nejméně rizikovou metodu liposukce, pak jí v současnosti je ambulantní tumescentní vibrační liposukce.