Tumescentní liposukce břicha – odstranění tuku z problémové partie

Tumescentní liposukce břicha je poptávaná při odstranění tuku ze jmenované problémové partie. Je možné říci, že tumescentní liposukce břicha patří k nejžádanějším operačním zákrokům, kterými se zabývá plastická chirurgie.  Zákrok v podobě tumescentní liposukce břicha umožňuje mít bříško bez nevzhledných faldíků, které se nejedné ženě rýsují pod topem, či svetříkem, o plavkách ani nemluvě.

Tumescentní liposukce břicha – velmi účinná metoda s trvalými výsledky

Nebudeme zastírat, že tumescentní liposukce břicha je naprosto bezbolestnou metodou, kdy vůbec nic nepříjemného nepocítíte. Určitě však ani není na místě rčení, či je v tomto případě přehnané, že tzv. krása bolí, či za krásu se musí platit. Rozhodně Vás však potěší fakt, že tumescentní liposukce břicha, která je zaměřena na odstranění tuku z problémové partie, je metodou liposukce, a to metodou velmi účinnou, kdy dosažený efekt je viditelný, měřitelný a navíc s trvalými výsledky. 

Tumescentní liposukce břicha – „sochař“, který Vám vymodeluje sexy křivky bříška

Tumescentní liposukce břicha nevyřeší Vaši případnou nadváhu, obezitu, tj. není určená k snížení váhy, jako takové. Tumescentní liposukce břicha je však metodou liposukce, která Vám může odstranit tuk uložený pod kůží. Tumescentní liposukce břicha je také svým způsobem „uměleckým sochařem“, nástrojem pro vymodelování Vašeho bříška. Tumescentní liposukce břicha Vám umožní se při následující letní sezóně pochlubit štíhlejším pasem, který bude přecházet v smyslné boky.

Tumescentní liposukce břicha – nejen pro ženy

 

Tumescentní liposukce břicha je vhodná jak pro něžné pohlaví, tak pro muže. To, zda zrovna Vy jste vhodnými „kandidáty“, klienty pro tumescentní liposukci břicha, je odvislé od Vašeho celkového zdravotního stavu po stránce psychické, fyzické. Míra dosáhnutého výsledku tumescentní liposukce břicha je také odvislá od Vaší hmotnosti a elasticity kůže. Nemusíte si však pokládat otázku, či vyplňovat nějaké testy na internetu apod. 

Dohodněte si nezávaznou konzultační schůzku stran tumescentní liposukce břicha na klinice plastické chirurgie. Operatér Vám sdělí možnosti, postup zákroku a další podrobné informace, které Vás mohou ohledně tumescentní liposukce břicha, zajímat.